Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

  • Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
  • Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,
  • Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
  • Gazete, dergi gibi süreli yayınlar,
  • Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
  • Basılı ürünler (Kitap, vb)

Siparişinizi iptal edebilmek için; “Siparişlerim” sayfasından iptal etmek istediğiniz ürünlerin bulunduğu siparişinizi seçmeniz ve iptal linkine tıklamanız yeterlidir.

İptal işleminizden sonra bankanıza talimat verilir, bankanıza bağlı olarak iadenizi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Ödemenizi ne şekilde yaptıysanız iadeniz de o şekilde yapılır.

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. ‘Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler’ kapsamına giren ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Biz siparişlerinizi kargoya teslim ederken eksiksiz ve sağlam olarak teslim ediyoruz. Dolayısıyla kargoda oluşabilecek hasarlar tamamen kargo firmasının sorumluluğunda oluyor. Ancak siz ürünü teslim alırken kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelisiniz. Hasarsız olduğunu gördükten sonra teslim aldığınızı gösteren belgeyi imzalamalısınız.

Eğer bir hasar varsa kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturup ürünü teslim almadan geri gönderirsiniz. Böylece size yeni ürün gönderilir. Hasar tespit tutanağı olmadan iade gelen ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.

İzbel Yazılım Donanım Güvenlik Hizmetleri
Menderes Mah. 157 Sok. No:12/A Buca İZMİR

Mng Kargo ile geri gönderim yapmanız gerekmektedir. Harici kargolardan iade kargo alınmayacaktır.